Вітаємо Вас на інтернет-сторінці Жовківської міської ради. Сподіваємося, що тут Ви зможете отримати необхідну інформацію про місто, діяльність депутатського корпусу та виконавчих органів міської ради. Запрошуємо Вас до активної співпраці.
З повагою – Петро Вихопень
Вітаємо Вас на інтернет-сторінці Жовківської міської ради. Сподіваємося, що тут Ви зможете отримати необхідну інформацію про місто, діяльність депутатського корпусу та виконавчих органів міської ради. Запрошуємо Вас до активної співпраці.
З повагою – Петро Вихопень

До уваги жителів міста, засідання виконавчого комітету перенесено на 30 квітня 2020 року у зв’язку з карантином в Україні!

Уряд розширив перелік дозволених під час карантину видів діяльності:
Так, на період карантину знята заборона щодо:
- оптової торгівлі харчовими продуктами,
- торгівлі ветеринарними препаратами,
- здійснення ветеринарної практики,
- продажу кормів, пестицидів і агрохімікатів, насіння і садивних матеріалів.
Керуючись Постановою Кабінету Міністрів України №211 від 11 березня 2020 року, Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Протоколом №7 позачергового засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій; Протоколом №7 позачергового засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій;-
На період запровадження заходів щодо стабілізації епідемічної ситуації, спричиненої коронавірусом COVOD-2019:
1. Обмежити дозволені збори людей у групах до 10 осіб.
2. Встановити режим обмеженого прийому громадян у Жовківській міській раді з 16 березня 2020 року.
3. Обмежити доступ клієнтів до контактних центрів надавачів комунальних послуг, центрів надання адміністративних послуг, максимально перевести обслуговування в онлайн-режим.
4. Керівникам комунальних підприємств міста видати накази по підприємствах та сформувати графіки роботи, щодо режиму роботи підприємств.
5. Обмежити роботу закладів торгівлі, громадського харчування та торгівельно-розважальних центрів (крім аптек, автомобільних заправних станцій та продуктових магазинів).
6. Призупинити діяльність міських ринків не залежно від форм власності з 18 березня 2020 року. 7. КП «Туристичний інформаційний центр» та Державний історико-архітектурний заповідник у м. Жовкві припинити проведення екскурсійної діяльності та відвідування музеїв на території міста Жовкви.
8. Директору КНП «Жовківська центральна лікарня» щоденно повідомляти Жовківську міську раду про епідемічну ситуацію в місті.
9. Виділити з міського бюджету Жовківської міської ради кошти в сумі 50 тис.грн. КП «Жовківське МВУЖКГ» для проведення дезінфекції місць загального користування на території м. Жовква.
10. КП «Жовківське МВУЖКГ»:
- укласти угоду із Жовківським РВ «ЛО ЛЦ» МОЗ України для проведення дезінфекції місць загального користування на території м. Жовква;
- забезпечити розповсюдження пам’яток-повідомлень про дотримання необхідних заходів по запобіганню розповсюдження вірусу серед аптек, автомобільних заправних станцій та продуктових магазинів на території м. Жовкви, згідно додатку.
ПАМ’ЯТКА-ПОВІДОМЛЕННЯ

про дотримання необхідних заходів по запобіганню розповсюдження коронавірусу COVID-2019

1. Дотримуватись рекомендацій Міністерства охорони здоров’я України щодо профілактики коронавірусу COVID-2010.

2. Забезпечити постійний дезінфікаційний режим підпорядкованих закладів торгівлі, обслуговування.

3. Обмежити кількість одночасного перебування відвідувачів у торговому залі об’єкту – не більше 3-5 чоловік.

4. Повідомляти відвідувачів закладів про вимоги МОЗУ, в тому числі, щодо дотримання безпечної дистанції між людьми.

5. При необхідності дотримуватися масочного режиму для працівників та відвідувачів закладу.

6. За недотримання діючих вимог по запобіганню розповсюдження коронавірусу COVID-2019 відповідальні особи підлягають притягненню до відповідальності згідно діючого законодавства України.

КП ”Жовківське МВУЖКГ”

КП “Жовківське МВУЖКГ”

Трішки інформації

КП"Жовківське МВУЖКГ"розпочало роботу по очистці в'їздів у місто[детальніше...]

«Біосферний заповідник Розточчя»

Жовківська міська рада у період з 01.04.2020 по 31.10.2020 буде реалізовувати проект технічної до-помоги Європейського союзу «Біосферний заповідник Розточчя» PBU2/0861/18 в рамках Програми транскордонного співробітництва...[детальніше...]

ВАЖЛИВО ДЕЗІНФЕКЦІЯ!!!

До уваги жовківчан: У п’ятницю 27 березня з 20:00 годин на території міста буде проводиться дезінфекція доріжок та тротуарів в м. Жовква!!! Велике прохання: - мешканців міста - обмежити себе в прогулянках з 20:00 год.; -...[детальніше...]

Розирення видів діяльності при карантині

Уряд розширив перелік дозволених під час карантину видів діяльності: Так, на період карантину знята заборона щодо: - оптової торгівлі харчовими продуктами, - торгівлі ветеринарними препаратами, - здійснення ветеринарної...[детальніше...]