Комунальний заклад Жовківської міської ради "Центр надання соціальних послуг"

КОНТАКТИ

Адреса: 80300, Львівська область, Львівський район, місто Жовква, вулиця Шевченка, 3б..

E-mail: zhovkva.cnsp@ukr.net

Телефон: +38(068) 873 76 96

ГРАФІК РОБОТИ

понеділок - четвер 9:00-18:00
п’ятниця 9:00-16:45 (перерва 13:00-13:45).

ЄДРПОУ 44148991

Директор: Гапон Оксана Романівна

Метою створення Комунального закладу Жовківської міської ради „Центр надання соціальних послуг” є сприяння у розв’язанні проблемних питань і надання соціальних послуг громадянам України, іноземцям та особам без громадянства, які зареєстровані/проживають/перебувають на території Жовківської міської ради Львівського району Львівської області на законних підставах, перебувають у складних життєвих обставинах й потребують сторонньої допомоги.

Головними завданнями є:

• Виявлення та формування інформаційної бази щодо осіб/сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги

• Визначення індивідуальних потреб зазначених осіб у соціальних послугах.

• Організація, планування та якісне надання соціальних послуг.

• Проведення соціально-профілактичної роботи, спрямованої на запобігання складним життєвим обставинам осіб/сімей.

• Проведення інформаційно-просвітницької роботи з особами/сім’ями.

• Забезпечення взаємодії із структурними підрозділами місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціями, а також залучення потенціалу територіальної громади до надання соціальних послуг та проведення соціальної роботи з особами/сім’ями.

• Проведення оцінки потреб сім’ї/особи, обстеження матеріально-побутових умов за згодою сім’ї, визначення плану та методів соціальної роботи.

• Забезпечення надання необхідних соціальних послуг особам, які зазнали жорстокого поводження та насильства, постраждали від торгівлі людьми.

• Забезпечення соціальної підтримки ВІЛ-інфікованих дітей, молоді та членів їх сімей.

• Здійснення заходів із соціального патронажу осіб, які відбували покарання у вигляді обмеження волі або позбавлення волі на певний строк, у тому числі за повідомленням установ виконання покарань.

• Інформування отримувачів послуг про можливість отримання інших видів соціальної допомоги.

• Проведення інформаційно-просвітницької роботи, спрямованої на формування стандартів позитивної поведінки, здорового способу життя шляхом розповсюдження соціальної реклами і проведення консультацій.

• Здійснення заходів, розповсюдження інформаційних матеріалів про сімейні форми виховання та послугу патронату над дитиною.

• Перенаправлення членів сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують соціальних послуг чи різних видів допомоги до закладів, установ та організацій (різних форм власності та господарювання).

У центрі створено два відділення:

• Відділення соціальної допомоги вдома;

• Відділення соціальної роботи з сім’ями/особами.

Центр надання соціальних послуг надає такі соціальні послуги:

• інформування;

• консультування;

• посередництво (медіація);

• представництво інтересів;

• соціальна профілактика;

• соціальний супровід сімей/осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах;

• соціальний супровід сімей, у яких виховуються діти – сироти та діти, позбавлені батьківського піклування;

• екстрене (кризове) втручання;

• догляд вдома;

• натуральна допомога.

• інші соціальні послуги.

При відділенні соціальної допомоги вдома працює пункт прокату технічних та інших засобів реабілітації.

Зміни до Положення

РІШЕННЯ про створення Комунального закладу Жовківської міської ради «Центр надання соціальних послуг»