Розвиток туризму в транскордонному партнерстві

Проект реалізується в  рамках  Програми транскордонного співробітництва  Польща-Білорусь-Україна  2007-2013.
Головний партнер: Ґміна Лащув.
Партнер: Жовківська міська рада
Місце реалізації: Польща, Ленчинський повіт, ґміна Лащув та
Україна, Жовківський район, м. Жовква
Номер проекту технічної допомоги Європейського Союзу, визначений донором:
IPBU.01.02.00-06-395/11-00
Загальний бюджет проекту:
390261,00 євро, у тому числі: ґрант ЄС: 351 234,00 євро,  внесок  партнерів: 39 026,10 євро, бюджет для України: 150 450,30 євро.
Строк реалізації:
26 місяців
Проект покликаний покрашити розвиток  і  забезпечити максимальне  використання туристичного потенціалу Жовкви і Лащува, покращити промоцію туристичних  та  історичних  переваг  регіонів,  виокремити культурні, історичні та природничі переваги прикордонного регіону.
В рамках проекту в Лащуві була проведена реконструкція центральної площі в м. Лащув, встановлена скульптурна композиція «три  культури» та облаштований тематичний  туристичний шлях  з  30  позначками.
В Жовкві в рамках проекту була придбана пересувна сцена, на в'їзді в місто встановлені бігборди які рекламують історичну спадщину і туристичний потенціал міста. Також в рамках проекту виконано позначення туристичних об’єктів в історичній частині м. Жовкви (інформаційні і охоронні дошки, панорамні схеми, вказівники і картосхеми). Головне досягнення проекту — ремонт в вежі Жовківської міської ради, пристосування її для відвідування туристами, облаштування оглядового майданчику на вежі і створення історико-краєзнавчої експозиції з аудіогідами.

Мікро-проект №6 „Спільне представлення туристичних, етнічних та культурних особливостей міста Жовква (Україна) та Гміни Спічин (Польща) на міжнародному турис¬тичному ринку”

Мікропроект реалізовується в складі парасолькового проекту № IPBU.03.02.00-76-820/12-00 "Спільна промоція туристичних можливостей та культурно-історичної спадщини Львів¬ської області, Підкарпатського і Люб¬лінського воєводств” за співфінансу- вання ЄС, Львівської обласної ради і Львівської обласної державної адміністрації а також Жовківської міської ради.
Номер проекту - № IPBU.03.02.00-76-820/12-00
Головний партнер парасолькового проекту - Львівська асоціація розвитку туризму (ЛАРТ).
Головний партнер Мікропроекту № 6 - Жовківська міська рада. Партнер Мікропроекту №6 - Гміна Спічин
Головна парасолька реалізовуватиметься на території Львівської області (Україна), Підкарпатського і Люблінського воєводств (Республіка Польща).
У парасольковому проекті унікальним чином об’єднано зусилля 10-ти українських та 10-ти польських партнерів на рівні Мікропроектів 1-10. Головними партнерами Мікропроектів виступають українські організації, котрі мають досвідчених партнерів із польської сторони
Бюджет проекту: 49975,75 EUR
Мета проекту:
- Cпільне представлення партнерами культурних особливостей та туристичних можливостей регіону.
- Поглиблення відносин, співробітництва, обміну і запозичення досвіду в туристичній галузі між громадами та органами місцевого самоврядування партнерів.
- Обмін інформацією, інтеграція в європейське співтовариство шляхом уніфікації стандартів і рівня сервісу.
Досягнення проекту:
Облаштування переносного туристично-інформаційного пункту в м. Жовква
 та ґм. Спічин
Встановлення туристично-інформаційного знаку (сітілайт) в м. Жовква
 та ґм. Спічин
Виготовлення сувенірної і друкованої продукції з метою промоції м. Жовква та ґм. Спічин
Дослідження туристичних можливостей та туристичної привабливості м. Жовква та ґм. Спічин
Створення 3- хвилинного короткометражного фільму про туристичні можливості міста Жовква та ґм. Спічин

«Є лише один король! Шлях Яна ІІІ Собеського як транскордонний туристичний продукт» (2013-2015)

Проект реалізовано в рамках програми транскордонної співпраці «Польща-Білорусь-Україна 2007-2013» (фінансується Європейським Союзом.
Реєстраційний номер PBU/0477/11
Головний партнер: - Ґміна Спічин (орган місцевого самоврядування), Польща,
Партнер: Жовківська міська рада (орган місцевого самоврядування), 80300, Жовква, пл.. Вічева, 1
Термін дії проекту: 18 місяців
Бюджет проекту – 288800 Євро
Проект є скерований на розвиток туризму і пожвавлення транскордонної співпраці в рамках розвитку туристичних маршрутів, пов'язаних з спадщиною короля Яна ІІІ Собеського. В проекті задіяні 20 територіальних спільнот. В ході проекту проведено дві конференції (одна в Україні, одна – в Польщі), котрі сприяли залученню в проект представників бізнесу, органів місцевого самоврядування з України і Польщі тощо.
Результатом проекту стала спільна візуалізація Шляху через складання мап з кінними, велосипедними, автомобільними й пішохідними туристичними маршрутами в рамках Шляху в Україні і Польщі.
Крім того, були проведені 60 тематичних зустрічей та 20 семінарів, на котрих працівники Оперативного Центру для Шляху Яна ІІІ Собеського поділяться винаходами по розвитку Шляху – в тому числі по спільному дизайну для маломасштабної туристичної інфраструктури, яка має ути встановлена в рамках наступних проектів.