Комунальне підприємство «Туристичний інформаційний центр»

Керівник – Кравець Любомир Степанович
Адреса: Україна, 80300 , Львівська область, Жовківський район, м. Жовква, пл. Вічева, 1, тел./факс (252) 22-498
сайт: www.zhovkva-tour.info
e-mail: info@zhovkva-tour.info
Комунальне підприємство Жовківської міської ради “Туристичний інформаційний центр” в м. Жовква було засноване 18 січня 2003 року згідно з рішенням Жовківської міської ради №4 “про створення комунального підприємства Жовківської міської ради “Туристичний інформаційний центр”.

Мета створення Тористичного інформаційного центру – сприяння вирішенню проблем соціально-економічного розвитку міста Жовкви за рахунок розвитку туристичної діяльності на території міста та регіону, як пріоритетного для міста виду економічної діяльності.
Туристичний інформаційний центр виконує функції візит-центру міста, надає туристичну інформацію, проводить дослідження та моніторинг туристичного ринку, здійснює промоцію міста і його історико-культурної спадщини в ЗМІ та на інших рівнях, проводить екскурсії і розробляє туристичні маршрути.

Крім того, Туристичний інформаційний центр за час свого існування реалізував близько 15 транскордонних проектів з різних європейських фондів.

ТІЦ має власну веб-сторінку та сторінку в соціальній мережі Facebook. На цих ресурсах підприємство висвітлює діяльність Жовківської міської ради, рекламує туристичний потенціал та історичну спадщину Жовкви, визначні події культурного життя міста. Також на веб-сторінці Туристичного центру туристи можуть замовити готель чи екскурсію по Жовкві.