< Попередня новина

14.05.2024 08:38 - давність новини: 13 дн.
Автор:  Жовківська мр
Категорія: Загальні новини

Проект ДПТ та звіту про СЕО в місті Жовкві по вулиці Лесі Українки

Повідомлення про оприлюднення Проекту Детального плану території для розміщення будівель і споруд в місті Жовкві по вулиці Лесі Українки Львівського району Львівської області (ДПТ) та звіту про стратегічну екологічну оцінку (СЕО)
1)Повна назва документа державного планування, що пропонується, та стислий виклад його змісту
Проект Детального плану території для розміщення будівель і споруд в місті Жовкві по вулиці Лесі Українки Львівського району Львівської області.
В межах території опрацювання проектуються ділянки та вносяться проектні рішення забудови для розміщення будівель і споруд виробничо-складського та адміністративно-побутового призначення.
2)Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування
Жовківська міська рада Львівської області.
3) Процедура громадського обговорення та строки подання пропозицій та зауважень у процесі здійснення СЕО здійснюється відповідно до ЗУ «Про стратегічну екологічну оцінку», а саме:
    а) дата початку проведення громадського обговорення та строки обговорення:
    30 днів з дня оприлюднення повідомлення з 14.05.2024 року до 14.06.2024 року.
    б) способи участі громадськості:
надання пропозицій і зауважень до закінчення терміну громадського обговорення на поштову адресу: Жовківська міська рада Львівської області (80300, Львівська обл., м. Жовква, вул. Львівська, 40).
    в) дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань:
14.06.2024 року о 15:00 год. в приміщенні малої сесійної зали Жовківської міської ради Львівської області (80300, Львівська обл., м. Жовква, вул. Львівська, 40).
г) Орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування
Жовківська міська рада Львівської області (80300, Львівська обл., м. Жовква, вул. Львівська, 40).
Адреса сайту: https://zhovkva-rada.gov.ua/golovna.html.
ґ) Орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, його поштову та електронну адреси та строки подання зауважень і пропозицій
Жовківська міська рада Львівської області (80300, Львівська обл., м. Жовква, вул. Львівська, 40), ел. адреса: info@remove-this.zhovkva-rada.gov.ua. Строки подання зауважень та пропозицій – з 14.05.2024 року до 14.06.2024 року.
д) Місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування
Жовківська міська рада Львівської області.
4)Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування
Не передбачена.