21.07.2021 15:47 - давність новини: 3 р.
Автор:  ЦНАП

ЦНАП

Доводимо до відома мешканців Жовківської територіальної громади, що на даний час розпочато роботу в тестовому режимі відділу «Центр надання адміністративних послуг» Жовківської міської ради.

Графік роботи тимчасовий на час тестового режиму:
Понеділок: з 8.00 до 17.15
Вівторок: з 8.00 до 17.15
Середа: з 8.00 до 17.15
Четвер: з 8.00 до 17.15
П’ятниця: з 8.00 до 16.00
Обідня перерва: з 12.00 до 13.00
Субота - Неділя: вихідний

Жителі громади зможуть отримати наступні адміністративні послуги місцевого значення у сфері містобудування:
- Видача будівельного паспорту забудови земельної ділянки
- Надання містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки
- Оформлення паспорта прив’язки тимчасової споруди

Щодо державної реєстрації речових прав на нерухоме майно:
- Державна реєстрація права власності на нерухоме майно
- Державна реєстрація інших (відмінних від права власності) речових прав на нерухоме майно
- Державна реєстрація обтяжень речового права на нерухоме майно
- Взяття на облік безхазяйного нерухомого майна
- Внесення змін до записів Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень
- Внесення змін до записів до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно в зв'язку з допущенням технічної помилки з вини державного реєстратора прав на нерухоме майно
- Скасування запису Державного реєстру речових прав на нерухоме майно
- Внесення змін до записів до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно в зв'язку з допущенням технічної помилки не з вини державного реєстратора прав на нерухоме майно
- Надання інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно
Щодо державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців:
- Державна реєстрація припинення підприємницької діяльності фізичної особи – підприємця у разі її смерті
- Державна реєстрація зміни складу комісії з припинення (комісії з реорганізації, ліквідаційної комісії), голови комісії або ліквідатора (крім громадського формування)
- Державна реєстрація рішення про відміну рішення про припинення юридичної особи (крім громадського формування)
- Державна реєстрація рішення про припинення юридичної особи (крім громадського формування)
- Державна реєстрація переходу юридичної особи на діяльність на підставі модельного статуту (крім громадського формування)
- Державна реєстрація переходу юридичної особи з модельного статуту на діяльність на підставі установчого документа (крім громадського формування)
- Державна реєстрація включення відомостей про юридичну особу, зареєстровану до 1 липня 2004 року, відомості про яку не містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань (крім громадського формування)
- Державна реєстрація включення відомостей про фізичну особу - підприємця, зареєстровану до 1 липня 2004 року, відомості про яку не містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань
- Надання відомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань (виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань у паперовій формі для проставляння апостиля, витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, копії документів, що містяться в реєстраційній справі відповідної юридичної особи, громадського формування, що не має статусу юридичної особи, фізичної особи - підприємця)
- Державна реєстрація змін до відомостей про відокремлений підрозділ юридичної особи (крім громадського формування), що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань
- Державна реєстрація юридичної особи (крім громадського формування)
- Державна реєстрація змін до відомостей про фізичну особу – підприємця, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань
- Державна реєстрація фізичної особи – підприємця
- Державна реєстрація припинення юридичної особи в результаті її ліквідації (крім громадського формування)
- Державна реєстрація припинення юридичної особи в результаті її реорганізації (крім громадського формування)
- Державна реєстрація створення відокремленого підрозділу юридичної особи (крім громадського формування)
- Державна реєстрація припинення відокремленого підрозділу юридичної особи (крім громадського формування)
- Державна реєстрація змін до відомостей про юридичну особу, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних - осіб та громадських формувань, у тому числі змін до установчих документів юридичної особи (крім громадських формувань)

Консультації у адміністраторів відділу ЦНАП можна отримати у телефонному режимі за номером +38 (097) 970-93-01 (відділ державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та державної реєстрації юридичних та фізичних осіб – підприємців - +38 (098) 546-96-16) та у режимі листування за електронною адресою - cnapzhovkva@ukr.net.

Сподіваємося на розуміння і підтримку громади при зверненні до міської ради для вирішення важливих питань.