16.12.2017 12:28 - давність новини: 3 р.
Автор:  Сиротюк Наталя
Категорія: Податкова

Зустрічі із школярами Жовківського району тривають…

Фахівці Жовківського відділення Личаківської ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області щомісяця, проводять відкриті уроки для школярів  району.
Основною метою таких зустрічей є- донести до маленьких майбутніх платників податків, що податки – це основа формування бюджету країни, фінансування освіти, науки, культури, медицини, соціальних економічних програм, а працівники податкової служби забезпечують контроль за повним та своєчасним надходженням податків і зборів до бюджетів усіх рівнів. Добровільна сплата податків сприяє підвищенню життєвого рівня кожного громадянина. При цьому платники податків повинні усвідомлювати суспільну користь податків. Лише дотримуючись принципу “я піклуюсь про країну, а вона піклується про мене” можна побудувати могутню, економічно розвинену державу.
У ході зустрічі учні  знайомляться з підручником « Основи податкових знань», слухають цікаву розповідь про бюджет, відмінність державного бюджету та сімейного бюджету, намалюють , та дискотують.