23.08.2016 10:19 - давність новини: 8 р.
Автор:  Павло Деревінський

Жовква відзначає День Державного Прапора

День прапора нині відзначає Україна. 25 років тому депутати першого скликання внесли синьо-жовтий стяг до стін Верховної Ради як символ незалежності держави. Однак, статус офіційного він набув пізніше, 18 вересня 1991 року.
З цього дня під синьо-жовтим стягом починають зустрічати іноземних гостей, приймати присягу військовослужбовці, працювати посольства України, його вивішують в ООН.  Указ про щорічне відзначення Дня  прапора підписав другий президент Леонід Кучма у 2004 році. А 2009-го наступний гарант Віктор Ющенко вніс зміни до цього указу, заснувавши щорічну офіційну церемонію підняття прапора 23 серпня по всій країні.
Вже у ці хвилини у м. Жовкві провели заходи за участі міського голови Петра Вихопня, голови Жовківської районної ради Горбаня Романа, голови Жовківської державної адміністрації Надії Щур. До Дня відзначення Державного прапора було запрошено багато гостей, з яких батьки Героїв Небесної Сотні та учасники бойових дій на сході України.
Наш прапор сьогодні відомий в усьому світі !!!
Вітаємо українців з Днем Прапора !!!