05.09.2018 08:14 - давність новини: 6 р.
Автор:  Бучко Андрій

Жовква отримала найсучасніший у районі спортивний майданчик

У Жовкві збудували багатофункціональний спортивний майданчик зі штучним покриттям.
Спортивний майданчик включає міні-футбольне поле зі штучним покриття, розміром 42х22 метри, бігові доріжки, мультиспоривний майданчик для занять волейболом та баскетболом з наливним гумовим покриттям. Крім того, секції спортивного майданчика огороджені, сам він – освітлюється, а поруч встановлені глядацькі трибуни на 60 осіб.
Спортивний майданчик спорудили на території колишнього військового плацу – поруч зі школою №3.
- Особливого вибору із місцем встановлення майданчика у нас не було, - розповів секретар Жовківської міської ради Андрій Мазан. – Місця, де б могли вмістити всю інфраструктуру, у центральній частині Жовкві немає. Крім того, поруч є міський стадіон, спортивний зал, школа.
Спортивним майданчиком опікуватимуеться міське комунальне підприємство «Розточчя». На ньому уроки фізкультури проводитимуть учні школи №3, а жовківчани матимуть вільний доступ для занять спорту на ньому.
На будівництво спортивного майданчику у Жовкві витратили 1 млн. 600 тис. грн. з Державного фонду регіонального розвитку, 500 тис. грн. – з обласного бюджету, ще близько 1 млн. 200 тис. грн. склали кошти Жовківської міської ради.
Реалізацію проекту ми розпочали ще наприкінці минулого року, а цього року – завершили.
На території Жовкви це – вже четвертий спортивний майданчик. Однак, якщо попередні три передбачають або футбольне полем зі штучним покриттям, або вуличними тренажерами, то цей є і найсучасніший, і найбільш функціональним.
- У Жовкві поступово окреслюється спортивний осреедок на території колишньої військової частини, - зазначив міський голова Жовкви Петро Вихопень. - У 2004 році місто отримало у власність її майновий комплекс. За останні 15 років тут розташувались спортивний зал дитячо-юнацької спортивної школи, тенісний клуб, тепер – сучасний багатофункціональний спортивний майданчик. Маємо ще кілька задумок, реалізація яких дозволила б остаточно створити місце для спортивного розвитку та відпочинку. Зокрема, створити сучасний спортивний зал.
До слова, новий мультспортивний майданчик у Жовкві – це перший такий подібний у Жовківському районі.