01.06.2017 13:04 - давність новини: 7 р.
Автор:  Бучко Андрій
Категорія: Energo

Жовква – одне із тих міст, де на високому рівні втілюються заплановані проекти

У травні Жовкву відвідали представники Євросоюзу, які проінспектували перебіг втілення проекту «Реалізація першого етапу модернізації комунальної котельні та району, що нею опалюється».
Так, на початку травня візит здійснили представники фінансового відділу Єврокомісії. Вони ознайомились з фінансовою документацією, зокрема, тендерною.
Згодом, експерти Команди підтримки програми Com-Dep прослідкували за тим, як відбуваються роботи з реконструкції дошкільного навчального закладу №2 «Калинонька» та комунальної котельні по вул. Лесі Українки, 5. Вони надали свої зауваження, поради, відвідали дитсадок та оглянули тепломережу.
За результатами інспекції, європейські партнери не виявили жодних фінансових порушень.
- Жовква – одне із тих міст, де на високому рівні втілюються заплановані проекти, - зазначили експерти Команди підтримки.
Нагадаємо, проект впроваджується у рамках програми «Демонстраційні Проекти – Угода Мерів» завдяки коштам Європейського Союзу. Загальний бюджет проекту 860 тис. євро, з яких 688 тис. євро – це кошти Європейського Союзу, 172 тис. євро – Жовківської міської ради.