10.12.2019 13:52 - давність новини: 4 р.

Запрошуємо на громадське обговорення!

Шановні колеги,
    17 грудня 2019 року о 11.00 в приміщенні Жовківської міської ради (площа Вічева, 1) відбудеться громадське обговорення проекту Маркетингової та брендингової політики  щодо просування історичної спадщини Жовкви.
    Захід відбувається в рамках проекту "2 замки: спільна історія, спільне просування, стимул для зміцнення співпраці, туристичних потоків та економічного зростання ", що реалізується Інститутом регіонального розвитку у партнерстві з Державним історико - архітектурним заповідником у м. Жовкві за фінансової підтримки Європейського Союзу у рамках Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020.
    Запрошуємо Вас до участі в громадському обговоренні і просимо Вас ознайомитися з проектом Політики:
додатки