25.02.2020 09:39 - давність новини: 4 р.
Категорія: Energo

Запит цінових пропозицій

Жовківська міська рада реалізує проект «Енергоефективність у громадах ІІ», який реалізується компанією «Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH» за дорученням Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ).
  В рамках реалізації даного міжнародного проекту передбачено проведення закупівлі робіт на виготовлення проектно-кошторисної документації  по реконструкції  будівлі дошкільного навчального закладу №3 «Зірочка» по вул.. С. Бандери 15, м.Жовкви.
Звертаємося до Вас із проханням подати цінову пропозицію щодо виконання вищезазначених робіт.
Опис способу подання цінової пропозиції:
Цінова пропозиція повинна містити:
1.    Лист – відповідь відповідно до зразка, що додається.
2.    Копії документів, що підтверджують реєстрацію юридичної особи чи фізичної особи-підприємця.
3.    Лист-повідомлення щодо відсутності відкритих проваджень у справі про банкрутство, тощо (Додається).
4.    Інформацію про досвід, який демонструватиме компетенцію підприємства у сфері поставленого завдання – зокрема, у розробці проектно-кошторисної документації, а саме 3 аналогічних проекти за останні 5 років (контакти щонайменше трьох замовників для яких була виконана подібна робота).
Цінові пропозиції просимо надати до Жовківської міської ради не пізніше 18.00 5 березня 2020 р. на адресу 80300, м.Жовква, площа Вічева 1  особисто, надіслати поштою або на електронну адресу info@zhovkva-rada.gov.ua
Критерії вибору контрагента:
•    Терміни виконання робіт:
•    Цінова пропозиція може бути надана лише після аналізу об’єктів.
•    Цінова пропозиція повинна розроблятися згідно Технічного завдання на роботи по виготовленню проектно-кошторисної документації. (Додається)
•    Оцінка цінових пропозицій буде здійснюватися базуючись на критеріях ціни, якості та термінів виконання робіт.
•    Пропозиції, подані пізніше зазначеного терміну, розглядатися не будуть.
Зацікавлені учасники будуть письмово повідомлені про його результати до 12 березня 2020 року.
З питаннями стосовно  технічних аспектів предмету закупівлі просимо звертатися до енергоменеджера Жовківської міської ради Дворнікова Андрія Сергійовича. Електронна пошта: andriy_das@hotmail.com , тел.. 0967813953.