16.06.2017 19:20 - давність новини: 7 р.
Автор:  Бліхарська Галина

Заходи по підготовці міста

08.06.2017 року, під головуванням міського голови Петра Вихопня, відбулося засідання виконавчого комітету.
На засіданні виконкому розглянуто заходи по підготовці комунальних служб міста до роботи в осінньо-зимових умовах 2017-2018.
Комунальними підприємствами розроблено плани-заходи по виконанню робіт з ремонту котелень та тепломереж, ремонту та заміни водогонів, та каналізаційних мереж, з підготовки з житлового фонду до роботи в осінньо-зимовий період.
Розглянуто ряд звернень жителів міста щодо затвердження послуг та тарифів з утримання будинків про зарахування громадян на квартирний облік при виконкомі міської ради, про присвоєння почесного звання "Мати героїня" та ряд інших питань життєдіяльності громадян міста прийнято відповідні рішення.