19.12.2021 19:06 - давність новини: 2 р.

З Днем Святого Миколая!

Для кожного є своє поняття щастя, тому в цей чарівний день, ми хочемо побажати, щоб святий Миколай приніс в кожну родину, і дорослим, і діткам, те що вам необхідне - ваше власне маленьке диво.
Привітав громаду зі святом сьогодні й міський голова Oleg  Volskyi, побажав щедрого Миколая, здоров‘я, миру та злагоди кожній родині.
Також  Відділ культури, молоді та спорту Жовківської міської ради дивував глядачів дебютним мюзиклом «Неймовірні пригоди на Миколая»!
Серед акторів: Антипко (Наталія Полоцька) , Солоха (Ірена Калітовська), Святий Миколай, ангели, зима (Оля Калітовська), два куми (Богдан Скоропад та Тарас Мудрий) та багато інших героїв. Виступали також: вихованці немовірної танцювальної студії танцю «STAN», керівник Люся Томак, вокальний ансамбль «Мармеладки, керівник Оксана Масляк та солістка Софія Мороз!
Опісля, на площі, в центрі міста Жовква міський голова спільно з Миколаєм відкрили головну красуню - ялинку та почастували усіх дітей солодкими подарунками.

Емоції - неймовірні, але про це в фото.