16.12.2020 15:21 - давність новини: 3 р.
Автор:  Жовківська МР

Відзначення міжнародного Дня інваліда

Відзначення міжнародного Дня інваліда – справедлива шана суспільства та нагадування всім про обов’язок перед людьми з особливими потребами, які потребують захисту і підтримки у цей непростий час. Це – непросто категорія людей,
це окремі життя, окремі трагедії, окремі людські надії та сподівання, що все буде добре.
На щастя, поряд з ними є ті, хто хоче допомогти і хто допомагає.
В м.Жовква відзначення Дня інваліда відбулось 16.12.2020р. в районному народному домі. Із побажанням міцного здоров'я, добра, благополуччя виступили голова Жовківської райдержадміністрації Роман Черніховський, голова Жовківської міської ради Олег Вольський та голова Жовківського товариства інвалідів Леся Кіпран.
Пізніше вони вручили присутнім громадянам з інвалідністю солодощі, продуктові набори, мандарини.
Гарною піснею та колядками підбадьорили виконавці гурту «Розточчя»( Керівник М.Качмар ).