27.06.2019 09:11 - давність новини: 5 р.
Автор:  Пелех Надія

Відпочинок для дітей

Цього року Жовківська міська рада затвердила програму оздоровлення та відпочинку дітей пільгових категорій у 2019 році. З міського бюджету виділено 60 тис. грн.. на придбання путівок та 10 тис. грн на перевезення дітей в  табір. Комісією з питань захисту прав дітей вирішено придбати 10 путівок для дітей, батьки яких перебувають в зоні АТО ,дітей ,внутрішньо переміщених із Східних областей України м.Жовкви та дітей ,які перебувають в складних життєвих обставинах в дитячий оздоровчий табір «Сузір»я Таврії» в м.Скадовськ Херсонської області на період з 8 по 19 червня 2019 р. на 14 днів на березі Чорного моря.
Під час перебування дітей в таборі вони були забезпечені пятиразовим харчуванням, для відпочинку облаштовано комплекс басейнів та спортивних майданчиків, цікаво організоване їх дозвілля, концерти з відомими виконавцями,  проведенням екскурсій і туристичних походів, проводиться виховна, культурно-масова робота , а також вечори відпочинку, дискотека. Також бажаючі можуть займатися вивченням іноземних мов. Вода в затоці, в якій купаються діти збагачена вмістом йоду, який є корисним для організму дітей. Територія затоки обгороджена задля їх безпеки .  Проживали діти  в зручно облаштованих кімнатах, надзвичайно задоволені таким відпочинком.