< Попередня новина

11.08.2017 10:25 - давність новини: 5 р.
Автор:  Бучко Андрій
Категорія: Energo

Відбулося перше випробовування тепломережі

9 серпня Жовкву вчергове відвідали експерти Команди підтримки програми для здійснення контролю за втілення проекту із реконструкції тепломережі та дошкільного навчального закладу №2 «Калинонька».
Експерти Команди підтримки разом з командою проекту у Жовкві, працівниками «Жовкватеплоенерго», міський головою, оглянули теплотрасу. Її, нагадаємо, в рамках проекту, було замінено від самої котельні до багатоквартних житлових будинків по вул. Яворницького, 4/6, 8, Тарнавського, 3, Грушевського, 8, а також до дитсадка №2 «Калинонька» по вул. Лесі Українки, 29.
Крім того, вперше було здійснено пробне випробовування тепломережі тиском повітря, оглянуто запірну арматуру. Під час тестування, виявлено невеликий витік повітря з теплової мережі у двох місцях, через що тиск всередині неї дещо впав. Монтажній організації, за підсумками тестування, вказали на недоліки і дали завдання їх усунути.
Нагадаємо, заміна тепломережі відбуласся в рамках втілення проекту «Реалізація першого етапу модернізації комунальної котельні та району, що нею опалюється». У Жовкві буде встановлено два котли у комунальній котельні по вул. Лесі Українки, 5, замінено тепломережу від котельні та повністю реконструйовано дошкільний навчальний заклад №2 «Калинонька».
Проект впроваджується у рамках програми «Демонстраційні Проекти – Угода Мерів» завдяки коштам Європейського Союзу. Загальний бюджет проекту 860 тис. євро, з яких 688 тис. євро – це кошти Європейського Союзу, 172 тис. євро – Жовківської міської ради.