26.04.2023 14:33 - давність новини: 1 р.

Відбулась 37-а чергова сесія Жовківської міської ради

50 питань порядку денного було розглянуто сьогодні на 37-й черговій сесії Жовківської міської ради, під головуванням Олега Вольського.
Розпочали сесію з спільної молитви з отцем Михайлом Ткачівим, а також вшанували хвилиною мовчання:
усіх загиблих Героїв у російсько-українській війні;
усіх загиблих ліквідаторів на Чорнобильській АЕС.
Депутатським корпусом підтримано та затверджено на посаді керуючого справами (секретаря виконкому) Жовківської міської ради - Херовича Святослава Стефановича.
Серед важливого питання щодо:
внесення змін до показників бюджету Жовківської міської ради, з яких:
спрямували 300 тис грн на соціальні допомоги з бюджету міськради;
спрямували 400 тис грн на погашення дефіциту заробітньої плати з нарахуваннями педагогам;
взяття на бухгалтерський облік 19 мереж вуличного освітлення на території Жовківської громади;
внесення змін до Положення про КЗ Жовківської міської ради «Центр надання соціальних послуг» та затвердження його в новій редакції;
затвердження Програми підтримки фермерства та розвитку сільського господарства у Жовківській міській раді на 2023-2025 роки (бюджет 650 тис грн). Програму прийнято без фінансування.
Розглянуто питання з затвердження технічної документації із землеустрою та інше.
Крім того, міський голова зініціював та зачитав звернення щодо проєкту ремонту дороги М-09 на ділянці Львів - Рава-Руська. Дане звернення спрямоване до: ЄБРР, Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури України, а також Львівської ОВА. Текст звернення додаємо.