27.04.2023 17:19 - давність новини: 359 дн.

У Жовкві відбулась зустріч з пасічниками Львівського району

27 квітня 2023 року в актовому залі Жовківської міської ради відбулась зустріч з пасічниками Жовківської, Рава-Руської, Куликівської і Добросинсько-Магерівської громад Львівського району. Зустріч була ініційована Львівським районним управлінням Головного управління Держпродспоживслужби у Львівській області для інформування пасічників про деталі проведення щорічних планових протиепізоотичних заходів на пасіках, а також координації дій між власниками пасік, сільськогосподарськими підприємствами, органами місцевого самоврядування та Держпродспоживслужбою, спрямованих на недопущення випадків отруєння бджіл засобами захисту рослин. В зустрічі взяли участь головний спеціаліст відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Львівського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби у Львівській області Петро Білан, головний спеціаліст управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби у Львівській області Світлана Вега та головний спеціаліст відділу земельних ресурсів Жовківської міської ради Любов Орищин.