21.12.2018 11:17 - давність новини: 5 р.

Свято Миколая у нашому місті

Щороку Жовківська міська рада виділяє кошти на придбання подарунків для дітей пільгових категорій м.Жовкви. Спільно з працівниками Жовківського історико – архітектурного заповідника організовано для дітей пільгових категорій  Свято Миколая з гарними подарунками. Молода казкарка Леся Кічула подарувала  дітям підбірку своїх казок.
Отримали подарунки до Святого Миколая 314 дітей, зокрема 200 дітей, батьки яких перебувають в зоні АТО, 63 дітей-інвалідів, 11 дітей, батьки яких потерпіли внаслідок аварії на ЧАЕС, 40 дітей, які перебувають в складних життєвих обставинах та позбавлених батьківського піклування.
19 грудня  крім смачних цукерок , школярі мали змогу безкоштовно відвідати музей Жовківської міської ради та помилуватись краєвидом Жовкви з міської вежі.