09.08.2017 09:30 - давність новини: 7 р.
Автор:  Мазан Андрій

Стимулювання міжсекторного партнерства влада-громада-бізнес

В рамках Проекту «Стимулювання міжсекторного партнерства влада-громада-бізнес в прикордонних містах Жовква та Яворів Львівської області з метою покращення умов розвитку МСП (малого та середнього підприємництва)» було напрацьовано Аналіз специфічних бар’єрів місцевого рівня в сфері розвитку МСП в містах Жовква та Яворів та методів їх усунення, який розробили експерти консультанти Інституту для ознайомлення. А також як матеріали  за результатами наших заходів 13 липня фасилітаційної сесії у Жовкві та 18 липня  -  у Яворові.
В рамках проекту також кінці серпня або на початку вересня планується ще  один захід - бізнес-майстерня з розвитку навичок міжсекторного партнерства «влада-громада-бізнес». Про конкретну дату Вам буде повідомлено додатково.

Аналіз бар’єрів Яворів-Жовква