27.05.2022 15:03 - давність новини: 2 р.
Автор:  ЦНАП
Категорія: Цнап

Шеринг документів

Спільно з Міністерством цифрової трансформації України запроваджено новий функціонал — шеринг документів. Відтепер відвідувачі відділу ЦНАП Жовківської міської ради Львівського району Львівської області під час замовлення та отримання адміністративних послуг можуть пред’явити електронний паспорт, ідентифікаційний код, свідоцтво про народження дитини та довідку переселенця (ВПО) у застосунку Дія та поділитися цифровою копією документа.
Застосунок Дія надає можливість ділитися копіями цифрових документів, а також перевіряти їх дійсність в декілька кліків. Просто, зручно та без паперових примірників або їхніх копій. Інтеграція з Дією робить процеси зручнішими, і користувачі більше не хвилюватимуться про забуті вдома документи!