26.12.2018 11:16 - давність новини: 5 р.

«Що? Де? Коли?»

Жовківська міська рада переможець фінальної гри районної інтелектуальної ліги «Що? Де? Коли?».
24 грудня в м. Жовква відбулись змагання між командами Жовківського району з інтелектуальної ліги «Що? Де? Коли?». Участь у змаганнях взяли 7 команд: Жовківська міська рада, Культурна Жовківщина (районний відділ культури), Жовківська РДА, Жовківська районна рада, Жовківське відділення ГУНП, Жовківська центральна районна лікарня та команда школярів.
Впевнену перемогу в запеклій боротьбі здобула команда Жовківської міської ради, яку очолив секретар Жовківської міської ради Андрій Мазан, до складу якої увійшли депутати Жовківської міської ради: Буцяк Леся, Кильник Вікторія, Климчук Тетяна, Масола Андрій та спеціаліст КП «Туристичний інформаційний центр» Заславський Віктор.