22.09.2018 12:10 - давність новини: 6 р.
Автор:  Бучко Андрій
Категорія: Energo

Роботи з реконструкції котельні тривають

У Жовкві завершились підготовчі роботи для початку реконструкції комунальної котельні по вул. Лесі Українки, 5. Так, станом на 22 вересня, у котельні обладнано місце для газового котла. - Відповідно до технічних вимог, газовий котел повинен розташовуватись у окремому приміщенні. Тому у котельні і облаштували його – відгородили стінами від іншого приміщення, - розповіла координатор проекту Світлана Підсосна. Також у котельні вже замінили каналізаційні труби, залили стяжку та підготували основу для майданчика для складування і зберігання палива. Нагадаємо, роботи тривають у рамках проекту «Реалізація першого етапу модернізації комунальної котельні та району, що нею опалюється». Його втілюють за кошти Європейського Союзу у рамках програми «Угода мерів – Демонстраційні проекти».