12.05.2022 15:12 - давність новини: 2 р.

Проведення ремонтно – профілактичних робіт

Повідомляємо Вам, що у зв’язку з проведенням ремонтно – профілактичних робіт Бібирським ЛВУМГ ТОВ «Оператор ГТС України», буде припинено подачу газу на ГРС «Блищоводи» з 09:00 год. 25 травня (середа) по 18:00 год. 26 травня (четвер) 2022р. споживачам:
м. Жовква, смт. Куликів, с. Зіболки, с. Артасів, с. Гори, с. Нагірці, с. Могиляни, с. В.Передримихи, с. Сопошин, с. Надичі, с. Гребінці, с. Сулимів, с. Віднів,  с. Нове Село, с. Кошелів,  с. Стронятин, с. Смереків, с. В.Дорошів, с. М.Дорошів, с. Звертів, с. Глинсько, с. Перемивки, с. Мацошин, с. Ст. Скварява, с. Блищиводи, с. Воля-Висоцька, с. Завади, с. Костеїв,  с. Зарудці, с. Мервичі, с. Мокротин, с. Нова Скварява, с. Зашків, с. Завадів,  с. Гряда, с. Воля-Гамулецька, с. М. Грибовичі, с. В’язова.

ГРС «Добросин» з 09:00 год. 30 травня (понеділок) по 16:00 год. 31 травня (вівторок) 2022р. споживачам:
с. Добросин, с. Качмарі, с. Городжів,  с. Кунин, с. Бір Кунинський с. Хитрейки, с. Цитуля, с. Піддеревенка, с. В.Передмістя, с. Бишків, с. Боброїди, с.Пирятин, с. Н.Кам’янка, с. Пили, с. Замочок, с. Завади, смт. Магерів, с. Кам’яна Гора,  с. Бірки, с. Руда Крехівська, с. Крехів, с. Лавриків