29.05.2018 12:55 - давність новини: 6 р.
Автор:  Бучко Андрій
Категорія: Energo

Проект «Реалізація першого етапу модернізації комунальної котельні та району, що нею опалюється»

У рамках проекту «Реалізація першого етапу модернізації комунальної котельні та району, що нею опалюється» його команда  підготувала заявку до департаменту міжнародної технічної допомоги Львівської обласної державної адміністрації щодо забезпечення співфінансування.
Нагадаємо, що відповідно до умов, 10% співфінансування проекту забезпечує українська сторона.
Заявка до департаменту складає 1,5 млн. грн. Найближчим часом очікується рішення програмної ради.
Додамо, раніше з обласного бюджету вже було виділено 2 млн. 230 тис. грн. на співфінансування проекту.
- Для нас дуже важливим є співфінансування з обласного бюджету. Адже це свідчить про підтримку як громад, так й ініціатив з боку влади, - розповіла координатор проекту Світлана Підсосна.