10.10.2016 14:00 - давність новини: 8 р.
Автор:  Дворніков Андрій

Позачергова сесія VIІ-го демократичного скликання

10 жовтня 2016 року відбулась позачергова сесія VIІ-го демократичного скликання, з метою врахування інтересів мешканців міста Жовкви, забезпечення прав мешканців міста на отримання якісних автотранспортних послуг, задля відновлення схеми руху маршрутів “Львів - Жовква” № 151, який успішно функціонував протягом тривалого терміну, керуючись ст. 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Законом України “Про автомобільний транспорт”, Жовківська міська рада вирішила звернутися до Львівської обласної ради, Львівської обласної державної адміністрації, Львівської міської ради та Департаменту дорожнього господарства, транспорту та зв’язку Львівської обласної державної адміністрації щодо відновлення кінцевої зупинки для маршруту №151 в м. Львів на пл. Святого Теодора.