< Попередня новина

07.06.2024 09:19 - давність новини: 11 дн.
Автор:  Жовківська мр
Категорія: Загальні новини

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ ЩОДО РОЗРОБЛЕННЯ ПРОЄКТУ МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ по вулиці Лесі Українки

У відповідності до пункту 7 постанови Кабінету Міністрів України №555 від 25.05.2011 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо проектів містобудівної документації на місцевому рівні» повторно інформуємо про проведення громадських слухань щодо розроблення містобудівної документації «Детальний план території земельної ділянки для розміщення будівель та споруд в місті Жовкві по вулиці Лесі Українки Львівського району Львівської області.».
Детальний план території розробляється на підставі рішення Жовківської міської ради №110 від 12.01.2024 «Про надання дозволу на розроблення детального плану території для розміщення будівель і споруд в місті Жовкві по вулиці Лесі Українки Львівського району Львівської області.».
Відомості про замовника та розробника містобудівної документації та підстави для його розроблення:
Замовник: Управління просторового розвитку та земельних ресурсів Жовківської міської ради Львівського району Львівської області.
Розробник: ТОВ «Центр планування території»
Документація ДПТ розробляється відповідно до ДБН Б.1.1-14:2021 «Склад та зміст містобудівної документації на місцевому рівні», ДБН Б.2.2-12:2019 «Плануваннята забудова територій», ДСП-173 «Санітарні правила планування та забудови населених пунктів» та Закону України № 3038-VI від 17.02.2011р. «Про регулювання містобудівної діяльності».
Інформація про дату, час і місце проведення громадських слухань та умови участі в них:
Громадські слухання по розгляду вищевказаного проєкту містобудівної документації відбудуться 14 червня 2024 о 15 год. 00 хв. в приміщенні малої сесійної зали Жовківської міської ради (м. Жовква, вул. Львівська, 40).
Для реєстрації учасників громадських слухань є обов’язковою наявність документів, що забезпечують ідентифікацію фізичних осіб, а для представників юридичних осіб обов’язковою є перевірка приналежності учасників громадських слухань до відповідної території та їх представництва. Пропозиції (зауваження) фізичних та юридичних осіб, які не подали підтвердних документів для забезпечення їх ідентифікації, не розглядаються.
Інформація про місце і строки ознайомлення з матеріалами ДПТ:
З матеріалами ДПТ можливо ознайомитися на офіційному вебсайті Жовківської міської ради https://zhovkva-rada.gov.ua/dijalnist-radi/arkhitektura-ta-mistobuduvannja/dp-2024.html (розділ «Діяльність ради; Архітектура та містобудування; ДП 2024) та у відділі архітектури, містобудування та культурної спадщини Управління просторового розвитку та земельних ресурсів Жовківської міської ради Львівського району Львівської області за адресою: м. Жовква, вул. Львівська, 40, упродовж усього терміну процедури громадського обговорення.
Інформація про посадову особу замовника містобудівної документації, відповідальну за забезпечення організації розгляду пропозицій (зауважень), та адресу, за якою можуть надсилатися пропозиції (зауваження):
Письмові пропозиції (зауваження) подаються впродовж усього терміну процедури громадського обговорення замовнику ДПТ (Жовківській міській раді) на адресу: 80300, м. Жовква, вул. Львівська, 40 та/або на електронну адресу info@remove-this.zhovkva-rada.gov.ua.
Пропозиції, подані після встановленого строку, не розглядаються.
Посадова особа замовника містобудівної документації, відповідальна за забезпечення організації розгляду пропозицій (зауважень) – начальник Управління просторового розвитку та земельних ресурсів Жовківської міської ради Львівського району Львівської області Рибчанський Олександр Олегович.
Матеріали щодо проекту містобудівної документації https://zhovkva-rada.gov.ua/dijalnist-radi/arkhitektura-ta-mistobuduvannja/dp-2024.html (офіційний вебсайт Жовківської міської ради розділ «Діяльність ради; Архітектура та містобудування; ДП 2024)