< Попередня новина

14.05.2024 16:39 - давність новини: 12 дн.
Автор:  Жовківська мр
Категорія: Загальні новини

Повідомлення про оприлюднення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки містобудівної документації

1.Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки Детального плану території земельної ділянки площею 0,2350 га в селі Майдан з метою зміни її цільового призначення з ведення особистого селянського господарства на для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд технічної інфраструктури.
У Заяві про визначення обсягу СЕО міститься інформація про замовника СЕО, вид та основні цілі документа державного планування.
2.Орган, що приймає рішення про затвердження документа державного планування: Жовківська міська рада.
3.Передбачувана процедура громадського обговорення:
– строк громадського обговорення Заяви про визначення обсягу СЕО становить з 14.05.2024 р. до 24.05.2024 р.;
– згідно зі ст. 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі (в тому числі в електронному вигляді) зауваження та пропозиції до Заяви про визначення обсягу СЕО;
– ознайомитися з заявою про визначення обсягу СЕО можна на офіційному веб-сайті Жовківської міської ради https://zhovkva-rada.gov.ua/golovna.html.
– зауваження і пропозиції подаються до Жовківської міської ради (80300, Львівська обл., м. Жовква, вул. Львівська, 40), ел.пошта: info@remove-this.zhovkva-rada.gov.ua в термін до 24.05.2024 р.
– місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування – Жовківська міська рада.
4) необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проєкту документа державного планування – відсутня.