15.03.2023 11:44 - давність новини: 1 р.

Початок проведення процедури громадських слухань земельної ділянки по вул. Я. Мудрого, 43 в с. Сопошин

Відділ містобудування та архітектури Жовківської міської ради  повідомляє, про початок проведення процедури громадських слухань проекту детального плану території земельної ділянки по вул. Я. Мудрого, 43 в с. Сопошин Львівського району Львівської області  розробленого на основі рішення Сопошинської сільської ради від 20.10.2020 року №20 «Про надання дозволу на розробку детального плану території земельної ділянки». Розробник ДПТ ФОП Півторацький Тарас Михайлович.
Ознайомитись з матеріалами  даного детального плану можна в прикріплених додатках цього повідомлення.
Дет. план території земельної ділянки по вул.Я.Мудрого , 43 в с.Сопошин (поясн. зап.)
Детальний план земельної ділянки по вул.Я.мудрого, 43 в с.Сопошин (графічна частина)