27.03.2023 16:23 - давність новини: 1 р.
Автор:  Архітектура та містобудування

Початок проведення процедури громадських слухань проекту ДПТ промисловості в с. Зіболки

Відділ містобудування та архітектури Жовківської міської ради  повідомляє про початок проведення процедури громадських слухань проекту детального плану території для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості в с. Зіболки Львівського району Львівської області.
Детальний план   розроблений на основі рішення Жовківської міської ради від 26.12.2022 року №175 «Про надання дозволу на розробку детального плану території по зміні цільового призначення з «для ведення особистого селянського господарства» в «для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості» в с. Зіболки Львівського району Львівської області». Розробник ДПТ ТзОВ «Центр планування території».
Ознайомитись з матеріалами  даного детального плану можна в прикріплених додатках цього повідомлення та у відділі містобудування та архітектури.