03.10.2017 15:51 - давність новини: 7 р.

Початок процедури обговорення!!!

Виконком Жовківської міської ради повідомляє про початок процедури обговорення:
- Детальний план території земельних ділянок для обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд по вул. Л. Українки, 144а, 144в в м. Жовкві
- Детальний план території земельних ділянок для обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд по вул. Є. Козака, 28 в м. Жовкві
- Детальний план території для влаштування групи житлової забудови по вул. Шевченка в м. Жовква
- Детальний план території земельних ділянок для обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд по вул. Гасина в м. Жовкві, Львівської обл.
Пропозиції і зауваження до зазначених детальних планів подавати у письмовому вигляді до Жовківської міської ради у п’ятнадцятиденний термін з дня публікавання оголошення.
Відповідальний за процедуру обговорення у Жовківській міській раді заступник міського голови Щур Роман Володимирович: контактний телефон 21-747; 21-264.