19.12.2017 11:31 - давність новини: 6 р.
Категорія: Energo

Перезентація логістики БІОМАСИ

21 грудня 2017 року о 14:00 в сесійній залі Жовківської міської ради, відбудеться презентація розроблення логістики БІОМАСИ для КП “Жовкватеплоенерго“.
Метою даної роботи є визначення виду, обсягів споживання та характеристик біопалива, що буде споживатися котельнею на біомасі після збільшення теплового навантаження котельні по вул. Воїнів УПА та встановлення нового котельного обладнання (проектна ситуація), аналіз доступних ресурсів біомаси та її можливих постачальників, пошук можливостей покращення логістики біомаси для безперебійного постачання котельних паливом необхідної якості.
Цей звіт виконано в рамках проекту «Муніципальні партнерства для покращення енергоефективності у Самборі та Жовкві». Проект реалізується за фінансової підтримки Європейського Союзу Фондом Східна Європа, Самбірською та Жовківською міськими радами у партнерстві з Львівською обласною радою та Львівською обласною державною адміністрацією.