16.06.2017 08:02 - давність новини: 7 р.
Автор:  Пелех Надія

Оздоровлення

Цього року Жовківська міська рада затвердила програму оздоровлення та відпочинку дітей пільгових категорій у 2017 році. З міського бюджету виділено 50 тис. грн.. на придбання путівок в дитячий оздоровчий табір. Комісією з питань захисту прав дітей вирішено придбати 11 путівок для дітей м.Жовкви в дитячий оздоровчий табір « Романтик» в м.Скадовськ Херсонської області на період з 9 по 22 червня 2017 р. на 14 днів на березі Чорного моря.
Під час перебування дітей в таборі вони будуть забезпечені пятиразовим харчуванням, для відпочинку облаштовано комплекс басейнів та спортивних майданчиків, цікаво організоване їх дозвілля, заплановано проведення екскурсій і туристичних походів, проводиться виховна, культурно-масова робота , а також вечори відпочинку, дискотека. Також бажаючі можуть займатися вивченням іноземних мов. Вода в затоці, в якій купаються діти збагачена вмістом йоду, який є корисним для організму дітей. Територія затоки обгороджена задля їх безпеки   Проживають діти у триповерховому корпусі в зручно облаштованих кімнатах, надзвичайно задоволені таким відпочинком.