12.12.2016 08:42 - давність новини: 7 р.
Автор:  Дворніков Андрій
Категорія: Energo

Оголошення запиту цінових пропозицій!

Цей запит проводиться в рамках програми «Розумне енергоспоживання для добробуту громад Львівщини», що реалізується Фондом Східна Європа спільно з Жовківською міською радою, Львівською обласною радою та Львівською обласною державною адміністрацією за підтримки Шведського агентства з питань міжнародної співпраці та розвитку (Sida).

Місце проведення робіт: Львівська обл., м. Жовква, вул. Шевченка, 24.
Назва об′єкта: Дитячий навчальний заклад № 1 «Барвінок».
Характеристики об′єкта:
опалювальна площа: 1183 м2;
опалювальний об′єм: 3548 м3;
кількість поверхів: 2;
огороджувальна конструкція: утеплено мінеральною ватою товщиною 100 мм;
горищне перекриття: утеплено мінеральною ватою товщиною 150 мм;
цоколь та фундамент: утеплено екструдованим пінополістеролом товщиною 50 мм;
фундамент: гідроізоляція;
вікна, двері: металопластикові;
система теплопостачання: індивідуальна газова котельня в окремій будівлі.

Цей запит проводиться з метою вибору моделі теплової помпи з додатковим обладнанням, яку буде закладено у проектну документацію та яку буде встановлено для генерації теплової енергії для об′єкта.

Основні вимоги до пропонованої теплової помпи:
основне призначення: теплопостачання;
теплова потужність теплової помпи: 20 кВт (запропоновані моделі повинні мати рівний або найближчий більший показник), допускаються пропозиції з двома тепловими помпами, які сумарно забезпечать вказану потужність;
мінімальний коефіцієнт перетворення (СОР): для типу повітря/вода – 3, для земля/вода – 3.5;
можливість з′єднання з резервним нагрівачем (газовий котел та/або сонячний колектор);
можливість автоматичного регулювання виготовлення теплової енергії від температури зовнішнього повітря та температури в приміщенні (усередненого або мінімального значення).

Учасники запиту повинні надати в складі пропозиції наступні документи:
1. Лист – заявка на офіційному бланку компанії затверджений підписом уповноваженої особи та печаткою компанії.
2. Вартість цінової пропозиції. Вимоги:
повинна включати перелік та вартість усього необхідного обладнання та матеріалів для роботи теплової помпи запропонованої моделі;
для пропонованого обладнання потрібно вказувати назву та модель для чіткої ідентифікації;
вартість цінової пропозиції потрібно подавати в гривнях з вказанням курсу обміну іноземної валюти та вид іноземної валюти, якщо є прив′язка вартості до курсу іноземної валюти;
якщо виробник виготовляє теплові помпи типу повітря/вода та земля/вода, то рекомендується надавати пропозиції моделей теплових помп обох типів з окремими калькуляціями;
для теплових помп типу земля/вода потрібно вказати необхідну довжину ґрунтового теплообмінника та вартість.
3. Прогнозований термін постачання моделі.
4. Прогнозований графік оплати.
5. Прогнозований гарантійний термін на все обладнання та гарантійні умови.
6. Копії технічних документів, де підтверджуються основні характеристики запропонованих теплових помп.
7. Інформація про наявність компаній, які мають досвід монтажу теплових помп запропонованого виробника у Львівській області або суміжних областях (назва компаній, контактні дані).
8. Інформацію щодо компаній, які здійснюють технічне обслуговування теплових помп запропонованого виробника у Львівській області або суміжних областях (назва компаній, контактні дані).
9. Інформацію щодо встановлених аналогічних теплових помп з 2013 року у Львівській області або суміжних областях (назва об′єкта, місце розташування, теплова потужність теплової помпи, рік встановлення та назва монтажної компанії).

Витрати учасника, пов'язані з підготовкою та поданням цінової пропозиції не відшкодовуються (в тому числі і у разі відміни конкурс).
До ціни пропозиції не включаються витрати, які учасник поніс при підготовці пропозиції.
Учасник самостійно несе відповідальність за формування ціни пропозиції, та формує ціни у відповідності до вимог чинного законодавства.

Цінова пропозиція (пакет документів) подається в електронній формі на електронну адресу: сhechotkina@eef.org.ua із зазначенням в темі повідомлення: цінова пропозиція теплової помпи м. Жовква. Загальний об′єм вкладених файлів до повідомлення не повинен перевищувати 10 Мбайт. У випадку перевищення пропонується розділити повідомлення на кілька.

Цінові пропозиції повинні бути отримані Фондом Східна Європа не пізніше 20 грудня 2016 р.
Цінові пропозиції, подані пізніше зазначеного терміну, розглядатися не будуть.

Контактна інформація для уточнень:
Олег Масняк, технічний консультант Фонду Східна Європа
тел.: +(380 50) 430 48 23 (http://www.eef.org.ua/ua/propoz)

Критерії вибору теплової помпи:
Оцінка цінових пропозицій буде здійснюватися партнерами та донорами проекту, базуючись на критеріях технічних характеристик обладнання, вартості обладнання, термінів постачання, повноти наданої інформації щодо обладнання.