< Попередня новина

08.07.2024 12:16 - давність новини: 17 дн.
Автор:  Жовківська мр
Категорія: Загальні новини

Оголошення про проведення громадських слухань детального плану території в с. В'язова біля автомобільної дороги Ковель-Володимир-Червоноград-Жовква

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ ЩОДО РОЗРОБЛЕННЯ ПРОЄКТУ МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ
У відповідності до пункту 7 постанови Кабінету Міністрів України №555 від 25.05.2011 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо проектів містобудівної документації на місцевому рівні» повторно інформуємо про проведення громадських слухань щодо розроблення містобудівної документації «Детальний план території для розміщення громадських будівель і споруд в с. В’язова Львівського району Львівської області (біля автомобільної дороги Ковель-Володимир-Червоноград-Жовква)».
Детальний план території розробляється на підставі Рішення №121 від 12.01.2024 року «Про надання дозволу на розроблення детального плану території для розміщення громадських будівель і споруд в с. В’язова Львівського району Львівської області (біля автомобільної дороги Ковель-ВолодимирЧервоноград-Жовква)».
Відомості про замовника та розробника містобудівної документації та підстави для його розроблення:
Замовник: Управління просторового розвитку та земельних ресурсів Жовківської міської ради
Розробник: ТзОВ «ЗЕМЛЕБУДПРОЕКТ»
Документація ДПТ розробляється відповідно до Законів України «Про регулювання містобудівної діяльності», «Про основи містобудування», «Про стратегічну екологічну оцінку», «Про охорону навколишнього природного середовища», «Про доступ до публічної інформації»; ДБН Б.1.1-14:2021 «Склад та зміст містобудівної документації на місцевому рівні»; ДБН Б.2.2-12:2019 «Планування та забудова територій»; − ДСП 173-96 «Державні санітарні правила планування та забудови населених пунктів»; ДБН В.2.3-5:2018 «Вулиці та дороги населених пунктів»; ДБН В.2.3-4:2015 «Автомобільні дороги. Частина І Проектування. Частина ІІ Будівництво»; ДБН В.2.5-20:2018 «Інженерне обладнання будинків і споруд. Зовнішні мережі та споруди. Газопостачання»; − ДБН В.2.5-74:2013 «Водопостачання. Зовнішні мережі та споруди. Основні положення проектування»; − ДБН В.2.5-75:2013 «Каналізація. Зовнішні мережі та споруди. Основні положення проектування»; ДБН Б.2.2-5:2011 «Благоустрій територій»; ДБН В.1.2-4-2019 «Інженерно-технічні заходи цивільного захисту»; − ДБН Б.1.1-5-2007 «Склад, зміст, порядок розроблення, погодження та затвердження розділу інженерно-технічних заходів цивільного захисті (цивільної оборони)у містобудівній документації»; ДСТУ Б Б.1.1-17:2013 «Умовні позначення графічних документів містобудівної документації»; − ДСТУ Н Б.Б.1.1-19:2013 «Настанова з розроблення розділу інженерно технічних заходів цивільного захисту (цивільної оборони) у містобудівній документації на мирний час»; Земельний кодекс України; Водний кодекс України; Лісовий кодекс України; Кодекс Цивільного захисту України.
Інформація про дату, час і місце проведення громадських слухань та умови участі в них:
Громадські слухання по розгляду вищевказаного проєкту містобудівної документації відбудуться 15 липня 2024 о 15 год. 00 хв. в приміщенні малої сесійної зали Жовківської міської ради (м. Жовква, вул. Львівська, 40).
Для реєстрації учасників громадських слухань є обов’язковою наявність документів, що забезпечують ідентифікацію фізичних осіб, а для представників юридичних осіб обов’язковою є перевірка приналежності учасників громадських слухань до відповідної території та їх представництва. Пропозиції (зауваження) фізичних та юридичних осіб, які не подали підтвердних документів для забезпечення їх ідентифікації, не розглядаються.
Інформація про місце і строки ознайомлення з матеріалами ДПТ:
З матеріалами ДПТ можливо ознайомитися на офіційному вебсайті Жовківської міської ради https://zhovkva-rada.gov.ua/dijalnist-radi/arkhitektura-ta-mistobuduvannja/dp-2024.html (розділ «Діяльність ради; Архітектура та містобудування; ДП 2024) та у відділі архітектури, містобудування та культурної спадщини Управління просторового розвитку та земельних ресурсів Жовківської міської ради Львівського району Львівської області за адресою: м. Жовква, вул. Львівська, 40, упродовж усього терміну процедури громадського обговорення.
Інформація про посадову особу замовника містобудівної документації, відповідальну за забезпечення організації розгляду пропозицій (зауважень), та адресу, за якою можуть надсилатися пропозиції (зауваження):
Письмові пропозиції (зауваження) подаються впродовж усього терміну процедури громадського обговорення замовнику ДПТ (Жовківській міській раді) на адресу: 80300, м. Жовква, вул. Львівська, 40 та/або на електронну адресу info@remove-this.zhovkva-rada.gov.ua.
Пропозиції, подані після встановленого строку, не розглядаються.
Посадова особа замовника містобудівної документації, відповідальна за забезпечення організації розгляду пропозицій (зауважень) – начальник Управління просторового розвитку та земельних ресурсів Жовківської міської ради Львівського району Львівської області Рибчанський Олександр Олегович.
Матеріали щодо проекту містобудівної документації https://zhovkva-rada.gov.ua/dijalnist-radi/arkhitektura-ta-mistobuduvannja/dp-2024.html (офіційний вебсайт Жовківської міської ради розділ «Діяльність ради; Архітектура та містобудування; ДП 2024)