16.03.2023 08:05 - давність новини: 1 р.
Автор:  Архітектура та містобудування

Оголошення про громадське обговор ДПТ по вул. Шевченка у с. Фійна

Відділ містобудування та архітектури Жовківської міської ради  повідомляє про початок проведення процедури громадських слухань проекту детального плану території по зміні цільового призначення земельної ділянки з ведення особистого селянського господарства у землі для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по вул. Шевченка у с. Фійна Львівського району Львівської області. Детальний план   розроблений на основі рішення Жовківської міської ради від 18.08.2021 року №309 «Про надання дозволу на розробку детального плану території по зміні цільового призначення земельної ділянки з ведення особистого селянського господарства у землі для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по вул. Шевченка у с. Фійна Львівського (Жовківського) району Львівської області». Розробник ДПТ ТзОВ «Центр планування території».
Ознайомитись з матеріалами  даного детального плану можна в прикріплених додатках цього повідомлення та у відділі містобудування та архітектури.
ПЗ_Фійна Шевченка
аркуш 1, аркуш 2, аркуш 3, аркуш 4, аркуш 5, аркуш 6, аркуш 7