02.06.2023 16:03 - давність новини: 326 дн.

очаток проведення процедури громадських слухань с. Воля-Висоцька

Відділ містобудування та архітектури Жовківської міської ради повідомляє про початок проведення процедури громадських слухань проекту детального плану території щодо зміни цільового призначення земельної ділянки кадастровий номер 4622781200:22:000:0006 в с. Воля-Висоцька Львівського району Львівської області.
Детальний план території розробляється на підставі рішення Воле-Висоцької сільської ради №39 від 24.11.2020 «Про надання дозволу на розробку детального плану щодо зміни цільового призначення земельної ділянки в с. Воля-Висоцька Жовківського району Львівської області Василенко Андрію Олеговичу», завдання на розроблення ДПТ від 22.03.2023.
Замовник ДПТ: Жовківська міська рада.
Розробник ДПТ: ТОВ «Центр планування території».
З матеріалами ДПТ можливо ознайомитися на офіційному вебсайті Жовківської міської ради https://zhovkva-rada.gov.ua/dijalnist-radi/arkhitektura-ta-mistobuduvannja/2023.html (розділ «Діяльність ради; Архітектура та містобудування; 2023) та у відділі архітектури та містобудування Жовківської міської ради за адресою: м. Жовква, вул. Львівська, 40