< Попередня новина

25.09.2018 11:35 - давність новини: 274 дн.
Автор:  Бучко Андрій
Категорія: Загальні новини

Незабаром у Жовкві розпочнуть ремонт вул. Богдана Хмельницького

У Жовкві завершились тендерні процедури щодо капітального ремонту дороги по вул. Богдана Хмельницького.
Тендерні процедури розпочались ще 10 серпня. Пропозиції учасники аукціону подавали до 28 серпня, а сам тендер відбувся 29 серпня.
Участь у тендері на ремонт дороги по вул. Богдана Хмельницького у Жовкві взяли п’ять підприємств: ПП «Рома», ТОВ «ВЕЛЬТ КАПІТАЛ», ТОВ «Укрспектрол», ПП «НАРА», та ТОВ «ГАРАНТСПЕЦБУД». Переможцем тендеру стало ПП «Рома», яке запропонувало найменшу суму для проведення робіт – 9 млн. 139 тис. 900 грн. Це на 100 грн. менше, ніж ТОВ «ВЕЛЬТ КАПІТАЛ» - інший претендент з найнижчою ціною. Спершу ПП «Рома» готове було виконати роботи за 9 млн. 257 тис. 883 грн. 60 коп., але у ході торгів знизило її вартість на майже 120 тис. грн.
Інформація про переможця тендеру була оприлюднена 5 вересня. Протягом десяти днів інші учасники торгів могли подати скаргу, але цього не відбулось. Тож вже у найближчі дні Жовківська міська рада та ПП «Рома» укладуть угоду на проведення робіт із реконструкції дороги по вул. Богдана Хмельницького.
Відповідно до технічного завдання на виконання робіт, капітальний ремонт дороги вул. Богдана Хмельницького у Жовкві передбачає, зокрема, власне улаштування дорожнього покриття та тротуару, ремонт дощової та побутової каналізації.
Нагадаємо, ремонт дороги по вул. Богдана Хмельницького  у Жовкві триває вже майже 10 років. З 2009 році було проведено низку тендерів, але жодна із фірм-переможців не могла виконати усі роботи.
Як повідомляло раніше «Прикордоння», у цьому році на ремонт дороги по вул. Богдана Хмельницького у бюджеті Жоківської міської ради було передбачено 7 млн. 688 тис. грн. Це – майже всі кошти, які передбачені на ремонт комунальних доріг Жовкви.
- Нам не вистачає 1,5 млн. грн. Але у найближчий час депутати розглядатимуть зміни до бюджету, тож ці кошти, сподіваємось, будуть додані, - розповів заступник міського голови Жовкви Роман Щур.
Фото Google Maps