30.12.2022 09:48 - давність новини: 1 р.

Напередодні новорічних свят 59 одиноких непрацездатних літніх людей Жовківської громади отримали продуктові набори.
У кожному з них є чимало продуктів, різні крупи, солодощі, бакалія, молоко та інше.
Завітав до декількох з них міський голова Олег Вольський спільно з Оксаною Гапон, керівником Центр надання соціальних послуг Жовківської міської ради.
Усюди зустрічали з усмішкою та теплотою сердець. Від себе міський голова побажав радісних свят та доброго здоров‘я!
«В цей непростий для кожного з нас час дуже важливо підтримувати найстарших мешканців нашої громади. А особливо тих, хто опинився на самоті. Від міської ради кожного року реалізовуємо дану Програму, яка дає змогу двічі на рік відвідати з подарунками тих бабусь та дідусів, які не мають взагалі нікого.» - зазначив Олег Вольський.