23.02.2022 19:58 - давність новини: 2 р.

Надзвичайний стан!!!

Рада національної безпеки та оборони України прийняла рішення про введення надзвичайного (не воєнного) стану по усій території України, крім Донецької та Луганської областей. На цей час обмежують лише ті права, які можуть сприяти поширенню надзвичайної ситуації або паніки.
Отож: правоохоронні органи збільшать к-ть патрулів для патрулювання вулиць;
громадянам потрібно завжди мати при собі паспорт або інший документ, який засвідчує особу;
в'їзд/виїзд на територію міста та області буде контролюватись у посиленому режимі;
будь-який автомобіль можуть зупинити для перевірки документів та вмісту;
заборонено проведення масових заходів;
відбудеться посилення охорони громадського порядку та об’єктів, які забезпечують життєдіяльність населення.
Важливо знати, що ведення комендантської години на Львівщині не планується. Для кожної області України обмеження надзвичайного стану можуть варіюватися. Він почне діяти після підписання відповідного указу Президента про запровадження надзвичайного стану та після його затвердження Верховною Радою.
Джерело: Львівська обласна державна адміністрація