27.12.2022 09:45 - давність новини: 1 р.

На черговій 33-й сесії Жовківської міської ради під головуванням Олега Вольського, прийняли ряд важливих рішень.
Серед яких:
- відшкодування різниці в тарифах для КП «Жовківське ВУВКГ» на 2023 рік на суму 800 тис грн (робимо це для того, аби не піднімати тарифи на воду для мешканців нашої громади);
- придбання портативного діагностичного УЗД апарату для КНП «Жовківська лікарня» (виділили 300 тис грн з місцевого бюджету та залучили 1 млн грн з обласного). Таке обладнання дасть змогу обстежувати черевну порожнину, робити ехокардіографію, а також гінекологічні, урологічні та мамологічні обстеження.
- затвердили Програму харчування дітей у школах та дитсадках громади на 2023 рік.
Також прийняли звернення до Президента, Прем'єр-міністра, Голови Верховної Ради України, Голови комітету Верховної Ради з питань бюджету та Голови комітету Верховної Ради з питань освіти щодо належного фінансування заробітньої плати вчителям.
Крім того, розглянули більше 250 земельних питань.