< Попередня новина

10.12.2017 12:27 - давність новини: 3 р.
Автор:  Сиротюк Наталя
Категорія: Податкова

«Легалізація зайнятості населення та створення нових робочих місць» – саме під такою назвою днями відбулась зустріч у приміщенні Жовківської міської Ради.

У заході взяли участь  керівники, та фахівці  Жовківської РДА, Жовківського відділення Личаківської ОДПІ, Управління Пенсійного фонду, Центру зайнятості населення, та керівники, бухгалтери підприємств міста, організацій, які можуть створити ще додаткові робочі місця.
Сьогодні проблемою є легалізація трудових відносин та заробітної плати, адже через тіньовий ринок зайнятості держава втрачає мільйони гривень несплачених податків, а громадяни позбуваються соціального захисту. Тому надважливо повернути втрачені ресурси в економіку району, що дасть можливість збільшити доходи громадян та сприятиме наповненню бюджетів місцевих громад, зокрема скарбниці міста Жовкви.
Учасники зустрічі говорили про зміни у трудовому законодавстві, недопущення порушень трудового законодавства, про штрафні санкції, що застосовуються до порушників,  та про порядок повідомлення фіскальних органів про прийняття працівників на роботу.
Наприкінці зустрічі  присутні обмінялися думками та пропозиціями  щодо взаємного розуміння та співпраці  міських, та районних чиновників і представників бізнесу міста Жовкви.