14.03.2017 12:38 - давність новини: 7 р.
Автор:  Клак Олена

КРУГЛИЙ СТІЛ З ПІДПРИЄМЦЯМИ

Сьогодні, 14 березня, відбувся круглий стіл з підприємцями, які протягом останніх років інвестували у місто Жовква. Захід відбувся в рамках інформаційно-комунікаційних заходів спільного проекту Ради Європи та Європейського союзу «Урбаністичні стратегії в історичних містах, керовані громадами» (COMUS).
Темою круглого столу була «Культурна спадщина як стимул для інвестування у місто Жовква». Учасники ознайомилися з напрацюваннями місцевої громади в рамках проекту, обговорили запропоноване спільне бачення міста, проектні ідеї.
Далі більш детально говорили про інвестиційний клімат міста Жовква, обговорювали пропозиції щодо покращення цього клімату та щодо залучення нових національних та іноземних інвестицій. Відзначили, що сприятливий інвестиційний клімат міста формується не в останню чергу як наслідок багатого на культурну спадщину середовища, низьких податків, сприятливого розташування Жовкви та інших чинників.