13.07.2022 16:26 - давність новини: 2 р.

Консультації з громадськістю щодо проєкту рішення поданого на сесію Жовківської міської ради

З 15 липня 2022 року по 25 липня 2022 року триватимуть консультації з громадськістю щодо проєкту рішення  Жовківської міської ради  «Про  затвердження Положення про порядок визначення та відшкодування збитків заподіяних власникам землі та землекористувачам на території Жовківської міської ради».
Ініціатор консультацій: відділ земельних ресурсів Жовківської міської ради.
Зауваження та пропозиції можна подавати за адресою: 80380, Львівська обл., Львівський р-н., м.Жовква, вул. Львівська,40, або як електронне звернення на info@zhovkva-rada.gov.ua або за телефоном +380979001880 Іванець Ірина Володимирівна.
Аналіз регуляторного впливу