19.02.2021 14:38 - давність новини: 14 дн.

Конкурс на заміщення посади

Жовківська міська рада інформує, що відповідно до рішення сесії Жовківської міської ради від 17.02.2021 року № 4 «Про оголошення конкурсу на зайняття посади директора комунального некомерційного підприємства «Жовківська лікарня»  Жовківської  міської ради  Львівського району Львівської області» оголошено проведення конкурсу на зайняття посади директора комунального некомерційного підприємства «Жовківська лікарня» Жовківської міської ради Львівського району Львівської області.
Для проведення конкурсу утворюється конкурсна комісія у складі 9 осіб.
   Пропозиції щодо кандидатур, до складу конкурсної комісії подаються до Жовківської міської ради протягом 15 днів  з моменту оприлюднення оголошення.
До складу конкурсної комісії входять у рівній кількості:
 • представники Жовківської міської ради;
 • представники трудового колективу комунального некомерційного підприємства «Жовківська лікарня» Жовківської міської ради Львівського району Львівської області, обрані на загальних зборах трудового колективу;
 • представники галузевих професійних спілок, громадських об’єднань у сфері охорони здоров’я відповідного функціонального спрямування та/або у сфері запобігання корупції і антикорупційної діяльності (за умови реєстрації таких громадських об’єднань не менш як за два роки до дати рішення про проведення конкурсу) та/або незалежні експерти у сфері охорони здоров’я.
   Галузеві професійні спілки, громадські об’єднання у сфері охорони здоров’я відповідного функціонального спрямування та/або у сфері запобігання корупції і антикорупційної діяльності подають по чотири кандидатури органу управління, який визначає представників до складу конкурсної комісії з таких кандидатур та/або з переліку незалежних експертів у сфері охорони здоров’я у кількості, рівній кількості представників органу управління.