27.02.2018 15:45 - давність новини: 6 р.
Автор:  Жовківська МР
Категорія: Energo

«Калинонька» - безпечна

Дошкільний навчальний заклад №2 «Калинонька» у Жовкві отримав сертифікат відповідності закінченого будівництва об’єкта проектній документації.
Цей сертифікат ще раз підтверджує готовність дитсадка до експлуатації після реконструкції з впровадженням енергоефективних технологій. Останнє відбулось у рамках проекту «Реалізації першого етапу модернізації комунальної котельні та району, що нею опалюється» програми «Угода мерів – Демонстраційні проекти», яку фінансує Європейський Союз.
- Окрім того, щодо нагляд за виконанням робіт здійснювали і технічні експерти з України, і з Європейського Союзу, висновок про те, що роботи проведені якісно з відповідністю до всіх вимог, дали і у департаменті державної архітектурно-будівельної інспекції у Львівській області, - зазначила координатор проекту Світлана Підсосна.