08.12.2020 13:11 - давність новини: 3 р.
Автор:  ТІЦ

«Єврорегіон Розточчя-Україна»

Проект технічної допомоги Європейського Союзу "Біосферний заповідник"Розточчя" PBU2/0861/18

3 грудня 2020р. в рамках реалізації проекту технічної допомоги Європейського Союзу «Біосферний заповідник «Розточчя» PBU2/0861/18 Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020, а також в рамках діяльності Асоціації органів місцевого самоврядування "Єврорегіон Розточчя-Україна" відбулась онлайн нарада між партнерами, зокрема, між представниками м. Томашів Любельський (бурмістром В. Жуковскі) та м. Жовкви (виконавчим директором Асоціації, помічником координатора проекту  Л.Кравцем та новообраним міським головою м. Жовква О.Вольським).  Обговорювали сьогоднішній стан діяльності Асоціації, поточні проблеми та плани на майбутнє. Щодо реалізації проекту "Біосферний заповідник "Розточчя" - піднімалося питання спільних майбутніх зустрічей задля успішного ходу втілення проекту, включаючи його продовження та внесення змін до нього.

За зміст несе відповідальність лише Жовківська міська рада і він не відображає позиції Європейського Союзу