15.11.2017 09:16 - давність новини: 6 р.
Автор:  Сиротюк Наталя
Категорія: Податкова

ФІСКАЛЬНА СЛУЖБА НЕ НАДСИЛАЄ ПЛАТНИКАМ ПОДАТКІВ SMS-ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО НАЯВНІСТЬ ПОДАТКОВОГО БОРГУ. БУДЬТЕ УВАЖНІ – ЦЕ ШАХРАЇ.

В органи державної фіскальної служби надходить інформація про телефонних шахраїв, що надсилають громадянам SMS- повідомлення про наявність податкового боргу та номером телефону для з”ясування обставин його виникнення. Звернення платника податку за вказаним у SMS телефоном має наслідком списання з рахунку абонента наявних коштів.
Будьте пильними - в органах фіскальної служби відсутній сервіс щодо насилання платникам податків SMS – повідомлення про наявність податкового боргу.
Ви можете допомогти виявити шахраїв, повідомляючи про такі факти ГУ ДФС у Львівській області та правоохоронні органи.
Про наявну у Вас інформацію просимо повідомляти на цілодобову телефону лінію сервісу «Пульс» (044) 284-00-07 або чергового УВБ ГУ ДФС у Львівській області (032) 297-36-09.