31.05.2017 16:47 - давність новини: 7 р.
Автор:  Бучко Андрій
Категорія: Energo

Дитсадок «Калинонька» закриють на реконструкцію

Дошкільний навчальний заклад №2 «Калинонька» міста Жовкви тимчасово буде зачинено для проведення робіт з його реконструкції.
Міська влада Жовкви, районна влада Жовківщини, спільно з представниками комунальних підприємств міста та підрядником погодили закриття дитсадка з 1 червня до 1 серпня. Протягом цього часу виконавець робіт із реконструкції, компанія «Карпатбуд», повинна провести основні роботи.
Нагадаємо, реконструкція дошкільного навчального закладу №2 «Калинонька» у Жовкві відбуватиметься у рамках проекту «Реалізація першого етапу модернізації комунальної котельні та району, що нею опалюється», який впроваджується у рамках програми «Демонстраційні Проекти – Угода Мерів». Проект фінансує Європейський Союз. Його вартість 12 млн. 299 тис. грн.